Ansatte

Regionsansvarig - Østlandet

Tom-Jakob Egelandsdal

tom@til-tak.no +47 989 06 834
Regionsansvarig - Agder/Telemark

Tor Helge Luraas

tor@til-tak.no +47 907 45 097
Lager

Roar Hansen

roar@til-tak.no +47 994 73 717
Regionsansvarig - Vestlandet/Valdres og Trøndelag

Stig Thorstensen

stig@til-tak.no +47 400 60 711
IT ansvarig

Jon Brygmann

jon@til-tak.no +47 969 01 858
Orderbehandlare

Kari Rom

post@til-tak.no +47 969 01 859
VD

Petter Espegard

petter@til-tak.no +47 456 19 795


opp

nb_NONorwegian
nb_NONorwegian
  • Registrer deg
Mistet passordet ditt? Skriv inn brukernavn eller e-post adresse. Vi sender en link for å lage et nytt passord på e-post.
Vi deler ikke dine personlige detaljer med noen.
Lukk